Sedící žena

Autor: Evert Färhm
(1901 Onslunda, Švédsko - 1971 ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1961
Šířka: 38 cm, výška: 55 cm, rámování: 58 x 41 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč