41. Zátiší s kaktusy
Autor: Sedlář František Bedlina
(1895)
signováno vlevo dole, rám lehce poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 76,5 cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč