101. Ženský akt
Autor: Stanislav Přibyl
(.)
signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 45,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 17.04.2019 22:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč