12. Ženský akt
Autor: Stanislav Přibyl
(.)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1979
Šířka: 27 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 41 cm
Konec dražby: 17.04.2019 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč