1040. Květiny ve váze
Autor: Zdeněk Krch
(1931 Beroun)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 50cm cm, výška: 70cm cm, rámování: 74,5x54cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč