1039. Makrely s aperitivem
Autor: Zdeněk Krch
(1931 Beroun)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1963
Šířka: 49,5 cm, výška: 49cm cm, rámování: 53,5x54cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč