Květiny ve váze

Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 73 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 90 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč