231. Konvolut grafik - 6 kusů

Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)

signováno dole, konvolut - 6 kusů
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 14.07.2019 16:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč