314. Baletky

Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)

Signováno v kameni vpravo dole, tužkou uprostřed dole, skvrny na papíře, paspartováno, nerámováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 29 cm, rámování: paspartováno 47 x 50 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 17:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč