80. Absolón
Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 41 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč