118. Holandský hráč na loutnu
signováno vlevo dole v tisku, paspartováno a zaskleno
Technika: ocelorytina
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 29,5 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč