119. Půlakt
Autor: Jaroslav Veris Zamazal
(1900 Vsetín - 1983 Kutná Hora)
nesignováno, přisouzeno autorovi
Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč