1. Vysoké nebe
Autor: Karel Langer
(1878 Jaroměř - 1947 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, původní rám, obraz pochází z restituce ze Středočeské galerie, certifikát pravosti přiložen, vypracován písmený posudek PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 34 x 43 cm
Konec dražby: 17.04.2019 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč