Letní slunovrat II.

Autor: Jana Jemelková
(1928)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1994
Šířka: 33 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 44 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč