556. Geometrická abstrakce 1
Autor: Zdeněk Kučera
(1935 Litovel - 2016)
signováno a datováno dole
Datace: 1985
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 54 x 74 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč