97. Geometrická abstrakce 2

Autor: Zdeněk Kučera
(1935 Litovel - 2016)

signováno a datováno dole
Datace: 1985
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: 74 x 54 cm

Konec dražby: 17.04.2019 22:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč