V Bráníku

Autor: Jiří Mandel
(1886 Kuželov - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 73 cm, rámování: 89 x 110,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč