29. Brambořík
Autor: Jiří Mandel
(1886 Kuželov - 1971 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 53 cm, rámování: 69 x 60 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 Kč