10. Krmení kachen
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 57 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 67 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč