1046. Divočina v lese
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 77 cm, rámování: 87 x 68 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč