12. Tržiště

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 78 cm

Konec dražby: 26.11.2019 19:41 SEČ

Zbývá: 12d 12h 19m 12s

Vyvolávací cena: 2 100 Kč