294. Vodní hladina

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 42,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 22:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč