53. Skála u řeky
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 51,5 x 67,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč