68. Život před branami

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Šířka: 68 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 78 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč