68. Život před branami
Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)
signováno vpravo dole
Šířka: 68 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 78 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč