Rybník

Autor: František "Fráňa" Schön "Šén"
(1882 Hejčín - 1976 Olomouc)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 39 cm, rámování: 48,5 x 68,5 cm

Konec dražby: 17.04.2019 22:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč