V zimě

Autor: Josef David
(1898)

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 62 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 71 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč