59. V zimě
Autor: Josef David
(1898)
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 62 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 71 cm
Konec dražby: 16.04.2019 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč