1049. Podzim

Autor: Alois Kučera
(1905)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1959
Šířka: 53,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 58 x 71 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč