192. Zátiší s citróny
Autor: Alois Kučera
(1905)
signováno nahoře, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 58 cm, výška: 25 cm, rámování: paspartováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč