119. Cesta k pramenům
signováno tužkou vpravo dole, autorský list, s věnováním od autora
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč