120. Chlapec
signováno a datováno vpravo dole, na látce, fixováno na kartonu
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1931
Šířka: 18,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč