119. U moře

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 42 cm, výška: 25 cm, rámování: 43 x 60 cm

Konec dražby: 26.11.2019 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč