Vázy Rosenthal 2ks

Bílé porcelánové vázy s barevným dekorem, zespodu značeno podglazurní značkou.
Výška: 18 a 21 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 19:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč