119. Whaw - Vlasta Burian
Nesignováno, Razítko autora vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 66 cm, výška: 91 cm, rámování: 96,5 x 72 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč