202. Koňský povoz
Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš
Šířka: 73 cm, výška: 43 cm, rámování: 63 x 93 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč