74. U pivovaru - XL Formát
Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 107 cm, výška: 90 cm, rámování: 104 x 121 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč