14. Dotyky III.
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Akryl, písek, plátno, datace: 1995
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 52 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč