14. Noční magie
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 30cm cm, výška: 30cm cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 17.04.2019 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč