Ptáček noci

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1992
Šířka: 30,5cm cm, výška: 35cm cm, rámování: 40x35cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč