153. Strom
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Kombinovaná technika na kartonu, na reversu autorský připis, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 31 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 51 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč