160. Sníh
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
signováno vpravo dole, číslováno 21/50 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 40 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč