19. Ptáček noci
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1992
Šířka: 30,5cm cm, výška: 35cm cm, rámování: 40x35cm
Konec dražby: 14.07.2019 12:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč