Prostor I.

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno uprostřed dole, na reversu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 1998
Šířka: 59 cm, výška: 83 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 08.11.2021 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč