210. Prostor I.
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno uprostřed dole, na reversu autorský přípis
Technika: kombinovaná technika, datace: 1998
Šířka: 59 cm, výška: 83 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2021 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč