32. Srdce rváč
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, materiál: Olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 102 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.12.2020 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč