Dotyky I.

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: Akryl, písek, plátno, datace: 1995
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 42 x 42 xm

Konec dražby: 10.12.2020 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč