38. Noční zahrada
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: tempera, datace: 1995
Šířka: 31,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 60,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč