Strom

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

na reversu autorský připis, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1992
Šířka: 31 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 51 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč