48. Nekonečné bludiště
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 30,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 60,5 x 50,5
Konec dražby: 10.12.2020 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč