Erupce

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 70 x 50 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč