79. Tao - Nebe
Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 2/IV. Volný list
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 7 cm, rámování: 16 x 14 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč