79. Tao - Nebe

Autor: Kamila Ženatá
(1953 Havlíčkův Brod)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 2/IV. Volný list
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 7 cm, rámování: 16 x 14 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč