Šapito

Autor: J. Zeithamml

plátno na paspartě, signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský přípis, datace 1977
Technika: olej na plátně, materiál: plátno na paspartě
Šířka: 19,5cm cm, výška: 25cm cm, rámování: 38,5x28,5cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:04

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč